Yola çıkınca hayat anlam kazanmaya başlar. Ankara kabuğundan sıyrılıyor ve büyüyor. Burası bir dünya. Artık bu kentte, bu kente yakışır bir yaratıcı ajans var. Waymedya'da tecrübeli bir takım birlikte yol alıyor. Profesyonel fotoğraf sanatçıları, grafikerler, görüntü yönetmenleri, seslendirmenler, sanatçılar bu çatı altında. Gerçek bir beyin takımı.

Sizin bir hedefiniz varsa, artık bir de yol arkadaşınız var. Bir şirketin kurumsal kimliğinden başlayarak, fuar, yemek, gezi, açılış, temel atma organizasyonuna dek, tüm süreci yönetebilecek yeteneğe sahip muhteşem bir takım.

İş Ortakları ile çok daha güçlü, kişisine, yerine ve zamanına göre çalışan, her zaman en iyi olmayı hedefleyen bir yapı. “Düşlediğiniz her şey bizimle gerçeğe dönüşüyor’’ diyebilecek kadar iddialı, işe başlamadan organizasyon şeması verecek kadar organize ve disiplinli bir takım. Ne isterseniz yaparız değil? Neyi, nasıl yapacağımızı, kiminle çalışacağımızı, ne şekilde yol alacağımızı, neden sorularını size açıklayabilen bir takım. Her biri, kendi şirketlerinin sahibi olan, yıllardır, yönetim ve organizasyon konusunda uzmanlaşmış, kendi dallarında önemli insanların bir araya gelerek oluşturduğu yeni bir "Yol” aslında.

Bunun size katkısı; Fiyat faydayı bu takım bilir.Bir şirketin neye ihtiyacı var? Anlatmanız gerekmez. İş planı, zamanlama nasıl yapılır, uygulanır? Zaten çok detaylıdır, aramanız dahi gerekmez. Birçok işi tek bir elden yürütmek mümkün olur mu? Bizim işimiz bu. Sizin adınıza, gerekli tüm detayları bir araya toplamak ve sunmak. Web tasarımcıları, grafikerler zamanında iş teslim eder mi?

Sizden istediğimiz detayları tamamladıysanız, her şey kontrol altında. Bu sistemde bir tek kişiye bağımlı değilsiniz. Hangi konuda çalışmak istiyorsanız, karşınızda öncelikle bir planlama ekibi göreceksiniz. Proje yöneticiniz ve istediğiniz hizmetlere göre çalışacağınız kişiler olacak. Tüm bu denetim, sizinle çalışan proje yöneticisinde olacağı için, ekiple çalışacak, ama tek kişiyle muhatap olacaksınız. Bu da sizin hayatınızı kolaylaştıracak. Günlük devam raporu elinize düzenli olarak geçtiği için, işinizin ne durumda olduğunu sorma ihtiyacı duymayacaksınız.

Bir patron ne ister?
Biz biliyoruz.
Çünkü hepimiz kendi işlerimizin patronuyuz ve sizi anlıyoruz.
Yeter ki yola çıkın.
WAYMEDYA


© 2019 waymedya. Tüm hakkı saklıdır.